Schody drewniane gięte, półkowe, dywanowe i ażurowe

Już od wielu lat proponujemy naszym Klientom najwyższej jakości wyroby, które nie tylko pełnią ważną funkcję użytkową w każdym piętrowym domu, ale również są jego doskonałą ozdobą. W trosce o Państwa komfort proponujemy kompleksową usługę, zawierającą zarówno sprzedaż, jak i montaż wybranych towarów.


Proponujemy schody drewniane dywanowe, półkowe, gięte oraz ażurowe. W naszej ofercie znajdują się zarówno modele samonośne, jak i te na beton. Oferta naszej firmy jest bardzo rozbudowana pod względem gatunków drewna oraz jego barw. Ponadto jako uzupełnienie projektu proponujemy balustrady wykonane z metali czy szkła, które doskonale prezentują się w industrialnych, nowoczesnych wnętrzach.

Schody na beton

Posiadają Państwo betonowe stopnie, które wymagają uzupełnienia o efektowne drewno wysokiej jakości? Proponujemy estetyczne rozwiązania na beton, które podniosą estetykę wnętrza, dodadzą elegancji oraz uzupełnią wystrój o ciepły, domowy charakter.

Schody samonośne "ażurowe"

Dzięki swojej ażurowej budowie model ten jest niezwykle lekki, przez co wydaje się, że nie zajmuje tyle miejsca, co np. wersja betonowa. Z drugiej strony schody ażurowe są najbardziej uniwersalnym rozwiązaniem, który sprawdza się w połączeniu z każdym stylem aranżacji wnętrz.

Schody samonośne "dywanowe"

Ten model daje niezwykły efekt unoszenia się w powietrzu. Drewniana, „dywanowa” i samonośna konstrukcja wraz ze szklaną balustradą stanowi doskonałe rozwiązanie dla wnętrz, którym przyda się odrobina optycznego powiększenia. Mimo swojej lekkiej konstrukcji model dywanowy jest bardzo stabilny, wytrzymały i zdecydowanie można na nim polegać.

Schody półkowe

Niezwykle nowoczesne schody półkowe sprawdzają się w każdym wnętrzu urządzonym w stylu industrialnym. Ich zjawiskowy wygląd przyciąga uwagę nie tylko gości, ale również samych domowników, którzy mogą cieszyć się funkcjonalnym i estetycznym elementem wyposażenia wnętrza, swoim wyglądem przynoszącym na myśl tradycyjne półki.

Schody "gięte"

Zjechać po krętej balustradzie – marzenie każdego dziecka. Proponujemy drewniane schody gięte, które stanowią bez wątpienia nietuzinkowe rozwiązanie. Prezentują się one niezwykle elegancko i luksusowo. Właśnie dlatego model gięty najlepiej sprawdza się w przestrzeniach firmowych, a także np. w kancelariach adwokackich.

Skontaktuj się z nami!

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Masz jakieś pytania? Wypełnij krótki formularz kontaktowy lub zadzwoń!

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości
Parquet Design93-162 Łódź

ul. Broniewskiego 14

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek

9 - 18


Sobota

10 - 14