j

Lorem ipsum dolor amet, consect adipiscing elit, diam nonummy.

Follow Us

Search

Producenci

Produkty oferowane przez współpracujących z nami producentów spełniają wymogi najwyższych standardów jakościowych oraz charakteryzują się niepowtarzalnym designem.

ABARO

Podłogi drewniane ABARO to produkty o niepowtarzalnym wyglądzie, stylu i najwyższej jakości wykonania. Podłogi tworzone z pasją i zaangażowaniem, wyróżniające się unikalnym wyglądem, bogatym wzornictwem oraz szerokim wachlarzem barw i wymiarów. Do produkcji podłóg ABARO wykorzystywane jest tradycyjne drewno dębowe i jesionowe, które charakteryzuje się wyjątkową trwałością, wytrzymałością i odpornością na ścieranie. Firma Abaro posiada w swojej ofercie dwie kolekcje podłóg drewnianych: Abaro kolekcja klasyczna oraz Abaro Old Collection- ręcznie postarzane podłogi dębowe.

BOEN

Firma rozpoczęła swoją działalność w 1641r. od dwóch małych tartaków w południowej Norwegii. Norweskie dziedzictwo doświadczenia i kunsztu sprawia, że produkty firmy Boen są wyjątkowe na rynku międzynarodowym. Jako jedyni na rynku opracowali innowacyjną technologię wykończenia powierzchni deski Live Pure, która nadaje podłogom Boen surowy i całkowicie naturalny wygląd przy jednoczesnym zachowaniu naturalnego koloru drewna w miarę upływu czasu.

CHAPEL PARKET

Chapel-Parket-logotyp

Original Chapel Parket to marka, którą sygnowane są najbardziej ekskluzywne podłogi drewniane. Marka oferuje produkty jedyne w swoim rodzaju. Do tworzenia podłóg wykorzystują wyłącznie najwyższej jakości europejskie drewno dębowe. Począwszy od surowego drewna, aż po gotowy produkt- podłogi Chapel wytwarzane są tylko na zamówienie. Wszystkie kolekcje podłóg drewnianych firmy Chapel Parket mają heblowaną powierzchnię, dzięki czemu zyskują ciepły i naturalny wygląd. Dzięki tej metodzie obróbki, bez użycia papieru ściernego, producent uzyskuje unikalny wizualnie efekt. Wszystkie podłogi zabezpieczone są specjalnym olejem woskowym wzbogaconym o związki krzemu.

FINISHPARKIET

Autorska technologia produkcji opracowana przez założyciela i właściciela firmy Zygmunta Dąbrowskiego na stałe dokonała rewolucji na rynku parkietu wyznaczając nową jakość i trendy. Produkt najnowszej generacji FINISHPARKIET i FINISHDESKA dominuje swoją konstrukcją technologiczną, na którą składa się dwuwarstwowość i jednolamelowość, a także najgrubsza warstwa użytkowa z prawdziwego, litego drewna, wynosząca 6mm. Najwyższa jakość to 7 warstw lakieru, 3 warstwy olejowosku, solidne kleje i doskonały surowiec. Finishparkiet zapewnia najbardziej wymagającym klientom bogaty wybór spośród ekskluzywnych kolekcji wzorów, gatunków i opcji wykończenia.

PARKIET HAJNÓWKA

parkiet-logo-transparent

Firma PARKIET HAJNÓWKA jest firmą rodzinną od kilku pokoleń kultywującą tradycje przerobu drewna. Powstała na bazie Hali Materiałów Podłogowych Hajnowskiego Przedsiębiorstwa Przemysłu Drzewnego, której historia zaczęła się uruchomieniem parkieciarni w Hajnówce w 1933 roku. W swojej ofercie posiadają szeroki asortyment lakierowanych i olejowanych desek podłogowych produkowanych z rodzimych gatunków drewna: dębu i jesionu.

PARKIET WIŚNIEWSKI

Firma Producent Parkietu Kazimierz Wiśniewski specjalizuje się w produkcji litego parkietu i desek podłogowych od 1984 r. Priorytetem firmy jest m.in. dostarczanie produktów najwyższej jakości, jak również dostosowanie oferty do potrzeb każdego klienta. Firma ta w swojej ofercie posiada gotowe podłogi lakierowane oraz olejowane, wykonane w 100% z litego drewna.

367

kolorów podłóg do obejrzenia w salonie

8

grubości

27

szerokości

4

klasy drewna